KURTKI DAMSKIE

Nie wyobrażamy sobie bez nich wiosny, jesieni, na pewno zimy, a często i lata. Zdarza się, że mamy ich po kilka par – lekką kurtkę damską na wiosnę i wczesną jesień, modną kurteczkę na lato, ciepłą kurtkę na zimę. Parkę, puchówkę, jeansową katanę – kurtek dla kobiet jest całe mnóstwo. I w naszej ofercie z pewnością znajdziecie coś dla siebie – modne kurtki damskie to dział wyjątkowo dobrze zaopatrzony.

Kurtki dla kobiet

Szyjemy z myślą o kobietach i dla kobiet. Dlatego w naszej ofercie nie może zabraknąć modeli zaprojektowanych dla różnych typów sylwetki. Wielokrotnie wskazujecie, że szukacie kurtek dla niskich kobiet czy też kurtek dla wysokich dziewczyn. Takie wskazówki są dla nas jak złoto, chcemy, żebyście dobrze się czuły w wybranej dla siebie oryginalnej kurtce damskiej z naszej kolekcji. Ponieważ jednak nie zawsze mamy możliwości techniczne, by stworzyć kurtkę damską zgodnie z najmodniejszymi trendami, a nie chcemy iść w tej materii na żadne kompromisy, to w naszym butiku internetowym znajdziecie też markowe kurtki innych, topowych brandów. Nie od wszystkiego przecież musimy być ekspertami, a jesteśmy nimi bez wątpienia w kwestii szycia bluz damskich czy eleganckich bluzek damskich. Staramy się nie tylko ślepo podążać za modą w kwestii modnych kurtek, ale i wybierać do swojej oferty modele oryginalne, niedostępne nigdzie indziej i to zarówno jeśli chodzi o krój, wykorzystany materiał czy zaprojektowany na niej wzór. I mimo, że największym zainteresowaniem cieszą się po prostu lekkie kurtki damskie uszyte z włókien syntetycznych, to nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowali naszym wymagającym i świadomym Klientkom materiałów naturalnych, pochodzących z recyklingu, czy nadających się do ponownego wykorzystania. Dla wielu wyznacznikiem udanych zakupów jest jednak cena – i na tym polu możemy poszczycić się sukcesem, mamy w ofercie tanie kurtki damskie.

Modne kurtki damskie

Modne kurtki damskie, to temat-rzeka. Wielość rozwiązań w tym segmencie odzieży powinna zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusty. Ośmielimy się nawet zasugerować, że w obecnym czasie modne jest wszystko, a istotą jest z czym i jak daną kurtkę damską nosimy. To Klientka nadaje ton. Bez względu na to, czy jest to tania kurtka damska, czy markowa, oryginalność kurtki będzie albo wyróżniać nas z tłumu, albo – stawiając na kurtkę basic – będzie idealnym tłem dla dodatków, które mogą grać pierwsze skrzypce – jak buty, apaszka, czy torba. Modne, a tanie kurtki znajdziecie też u nas, zawsze staramy się mieć w ofercie coś na każdą kieszeń. Zdajemy sobie sprawę, że w dobie fast fashion te trendy zmieniają się błyskawicznie i nie każda klientka chce inwestować w markową kurtkę z górnej półki, a bardziej w panujący trend. Kurtka dla niej z naszego butiku internetowego to przede wszystkim modele w których będziecie czuły się sobą, które podkreślą Wasze piękno i urok osobisty.

Ostatnio obserwujemy wzmożone zainteresowanie kobiecymi kurtkami w typie katany – krótki lub specjalnie przedłużony do połowy uda model, delikatnie pudełkowy, czyli szyty poniekąd na prostokąt, w typie flanelowej koszuli, ale jednak z dużo sztywniejszego materiału. Często taka forma – modnej kurtki dla dziewczyn, cieszy się zainteresowaniem nie tylko nastoletnich Klientek, ale też pań, które lubią eksperymentować z modą i nie boją się sięgnąć po nieoczywiste rozwiązania. Dla Klientek, które ostrożnie podchodzą do wyboru oryginalnej kurtki damskiej  mamy modele nieco bardziej tradycyjne, jak choćby jeansowa katana. Tu modna kurtka damska przybiera postać klasycznego jeansu, często w nieco oversizowym wydaniu. Gwarantujemy jednak, że taka opcja nie tylko będzie ponadczasowa i uniwersalna, ale też bardzo wygodna i modna.

Nasze Klientki, analizując ich upodobania zakupowe, równie często sięgają też po kurtki parki. To połączenie kurtki i płaszcza damskiego, czerpiące pełnymi garściami z najlepszych cech obu tych modeli. W takiej lekkiej kurtce damskiej mamy zazwyczaj podkreśloną talię, długość nieco poniżej linii pośladków, szeroki kaptur. W zależności od sezonu model ten charakteryzuje się ociepleniem lub jego brakiem, często też wychodząc naprzeciw ekologii – parka ma po prostu odpinane ocieplenie. Ten model to idealna kurtka dla wysokich kobiet. Odpowiednio zmodyfikowana sprawdzi się też dla nieco niższych pań, czy będzie świetną kurtką dla pań w rozmiarze plus size.

Zatrzymując się chwilę dłużej przy Paniach w niestandardowym rozmiarze – mamy także kurtki plus size, oversize, czy kurtki dla wyjątkowo drobnych pań. Nie zamykamy się na ruch body positive i staramy, by kurtki dla niej w naszym sklepie odpowiadały oczekiwaniom jak najszerszej grupy Klientek. Podobnie rzecz się ma w kwestii wieku – nasza kolekcja obfituje w modne kurtki dla dziewczyn, bez względu na to czy mają lat dwadzieścia, czterdzieści czy zbliżają się do upragnionej emerytury.

Kurtki markowe damskie.

Kurtkę kupujemy czasem tylko na sezon, a czasem, wybierając fason klasyczny, w kolorach, które nigdy nie wychodzą z mody – na wiele lat. Nasz butik oferuje markowe kurtki damskie w najmodniejszych wzorach i kolorach. Wielokrotnie sami ubogacamy swoje kolekcje o kurteczki damskie, często jednak stawiamy na innych producentów by nasza oferta była jak najbardziej bogata i różnorodna. Mamy nadzieję, że dostępne w naszym asortymencie markowe kurtki dla kobiet nie tylko wpisują się w modowe trendy sezonu, ale też niejednokrotnie wyprzedzają je. Wprowadzając do oferty oryginalne kurtki damskie marek, które może nie są szerzej znane na odzieżowej scenie staramy się przyciągnąć Klientki, które nie szukają szablonowych rozwiązań, ale chcą wyróżnić się z tłumu i dla których metka kurtki damskiej nie ma aż takiego znaczenia jak design i niekonwencjonalność formy.