O NAS

Sklep internetowy Roma Fashion

Roma Fashion to producent odzieży damskiej, z siedzibą w Łodzi. Mamy już ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży modowej, a od 1996 roku szczycimy się własną marką odzieżową – od 2016 roku firmowaną jako Roma Fashion. Mamy swoją historię i tradycję, a świadomi potrzeby wspierania rodzimej gospodarki, cały proces projektowania oraz produkcji skupiamy w Polsce.

Naszą pasją jest moda damska a nasze projekty powstają z myślą o kobietach, które chcą ubierać się elegancko, ale i funkcjonalnie; paniach, które obok klasyki w modzie cenią sobie trendy nowatorskie. Szyjemy przede wszystkim sukienki, ale w naszej kolekcji Panie znajdą również inne ubrania damskie takie jak spódnice, spodnie, bluzki i tuniki, a także płaszcze. Propozycje Roma Fashion dedykowane są pewnym siebie kobietom, które nie boją się wprowadzać do swojej garderoby powiewu świeżości. Dbamy o detale naszych kolekcji i ich perfekcyjne wykonanie, dlatego możesz być pewna, że kupujesz produkt najwyższej jakości, jak szyty na miarę.

Mamy głowy pełne nowych pomysłów, a pasja tworzenia sprawia, że niemal codziennie w pracowniach Roma Fashion pojawiają się nowe kreacje. Każdego dnia staramy się także rozwijać funkcjonalność naszej platformy sprzedażowej, tak aby poprzez nasz sklep odzieżowy online, dotrzeć do jak największej liczby Klientek i ułatwić Im dokonywanie wygodnych zakupów, z poziomu osobistego komputera lub nawet telefonu.

Produkujemy również dla hurtowych odbiorców – jeżeli potrzebujecie Państwo dokonać w naszym sklepie większych zakupów odzieży damskiej online wystarczy zarejestrować się, aby uzyskać nieograniczony dostęp do specjalnie wydzielonych sekcji sklepu internetowego.

Jesteśmy firmą rodzinną, zależy nam na budowaniu rzetelnych więzi z naszymi Klientami. Podstawą do budowy tych relacji jest nasze poczucie odpowiedzialności za wyroby, które oddajemy w Państwa ręce, a którym staramy się nadać rangę doskonale wyprodukowanej polskiej odzieży. Jakość i profesjonalizm wykonania kolekcji oraz życzliwość i kompetencja w obsłudze Klientów to nasze wyznaczniki budowy marki Roma Fashion.

Biała bluzka damska basic, z wiążaniem u dołu i podwijanym rękawem na guzik

MARKA Z HISTORIĄ

Jesteśmy polskim producentem z Łodzi z ponad 20-letnim doświadczeniem. Od 1996 roku posiadamy własną markę odzieżową, która w 2016 zaczęła działalność pod nazwą Roma Fashion. Jako rodzinna firma o lokalnych tradycjach całość procesu projektowania i produkcji prowadzimy w Polsce, więc każdy kupujący ma pewność, że wspiera rodzimą gospodarkę.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Roma Fashion to producent odzieży damskiej, firma która powstała z myślą o kobietach, które w dzisiejszym świecie pragną łączyć elegancję z funkcjonalnością oraz klasykę z nowoczesnymi trendami. Specjalizujemy się w produkcji sukienek damskich, choć w kolekcjach nie brakuje bluzek, spódnic, spodni, tunik oraz płaszczy.

DLA KOGO PROJEKTUJEMY?

Kolekcje Roma Fashion idealnie uzupełnią styl i garderobę pewnych siebie kobiet, które nie boją się przeciwstawiać życiowej rutynie. Nasze kreacje pozwalają na odrobinę swobody i nonszalancji, nie tracąc przy tym nic z elegancji. Dzięki wzorowemu wykonaniu i dopracowaniu detali nasze kreacje są niczym szyte na miarę.

NASZ SKLEP ONLINE.

Prawie codziennie pojawiają się nowe produkty, rozwijamy funkcjonalność naszego sklepu internetowego, aby sprostać Państwa wszystkim oczekiwaniom.
W razie uwag i sugestii prosimy o kontakt.