SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

napisz biuro@romafashion.pl 

lub  zadzwoń +48 537 955 661

Język
Współpraca - hurtownie

Sprzedaż Hurtowa

MASZ SKLEP LUB HURTOWNIĘ?

Jeśli prowadzisz sklep lub hurtownię i chcesz się zapoznać z naszą ofertą hurtową – nic prostszego, wystarczy się zarejestrować, a następnie uzyskać dostęp do specjalnych sekcji strony.

 

ŻYCZLIWOŚĆ I PROFESJONALIZM

Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, czujemy się osobiście odpowiedzialni za markę Roma Fashion. Żeby sprostać oczekiwaniom klientów, przywiązujemy ogromną wagę do jakości oraz życzliwej i kompetentnej obsługi. Nasi partnerzy doceniają nasze doświadczenie, profesjonalizm oraz przejrzyste zasady współpracy.

 

Dołącz do grona naszych partnerów handlowych!

Ponad 20 lat doświadczenia w tradycyjnym handlu i szerokie kontakty z ponad 400 butikami w całej Polsce sprawiają, że jesteśmy sprawdzonym i solidnym partnerem. Tworząc konto w naszej hurtowni otrzymasz dostęp do najlepszych cen na rynku, będziesz w stanie szybciej przetwarzać i analizować zamówienia, przechowywać wiele adresów wysyłki, przeglądać i śledzić zamówienia na swoim koncie i wiele więcej.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Roma Fashion – prosimy o kontakt. Dowiesz się więcej o zasadach współpracy, warunkach dostawy, cenach oraz możliwości otrzymania katalogu produktów.

 

Kupuj online w cenach hurtowych! Wystarczy realizacja 2 króków:

1. Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym
2. Wyślij do nas na adres biuro@romafashion.pl maila z informacją o swojej rejestracji podając adres mailowy, który został przypisany do Twojego konta w sklepie.

Dzięki temu przypiszemy Ci status hurtowy a efektem będzie prezentacja przy poszczególnym produkcie ceny hurtowej.

 

Dział Handlowy:

Krzysztof Romanowski +48 530 339 381
Napisz do nas: biuro@romafashion.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl