PŁASZCZE DAMSKIE

Original price was: 159.00 zł.Current price is: 119.00 zł.
Original price was: 189.00 zł.Current price is: 145.00 zł.
Original price was: 115.00 zł.Current price is: 89.00 zł.
Original price was: 119.00 zł.Current price is: 95.00 zł.
Original price was: 129.00 zł.Current price is: 99.00 zł.
Original price was: 129.00 zł.Current price is: 99.00 zł.
Original price was: 129.00 zł.Current price is: 99.00 zł.
Original price was: 278.00 zł.Current price is: 149.00 zł.

Nieodzowny element garderoby to kobiecy płaszcz. W naszej szerokości geograficznej przychodzi taki moment w roku, nie jeden zresztą, kiedy kobieta musi sięgnąć po płaszczyk, „kurtkę damską”, palto, „kardigan damski”, czy jak jeszcze inaczej by tego nie nazwać. Wtedy istotne staje się zagadnienie – na jaki model postawić? Dla jednych ważne jest, żeby płaszcz był modny, dla innych istotą jest to, by płaszcz był markowy, a dla kolejnych pewnie największe znaczenie będzie miało, by płaszcz był oryginalny, a przy tym ponadczasowy. W naszym sklepie stawiamy przede wszyskim na różnorodność. Mamy w ofercie płaszcze dla niskich kobiet, dla kobiet plus size, na każdy typ sylwetki i figury. Wszak modny płaszcz to wyznacznik stylu, klasy i elegancji. Płaszczyk powinien sprawdzać się w chłodzie i niepogodzie, bez względu na to, czy będzie markowy czy ekstrawagancko oryginalny. Nie idziemy w tej materii na żadne kompromisy.

Modne płaszcze damskie

Jakie płaszcze będą modne w tym sezonie? Odpowiedź nie będzie jednoznaczna. Przede wszystkim warto postawić na kolory niezmienne królujące i ponadczasowe. Idąc w duchu slow fashion i świadomości ekologicznej, warto wybrać wzór czy fason płaszcza dla kobiety, który nie tylko nie wypadnie z obiegu po jednym sezonie, ale pozostanie z nami na dłużej. Jest wiele fasonów modnych płaszczy damskich, które choćby i nabyte 20 lat temu nic nie tracą ze swojej ponadczasowości i elegancji. Mamy nadzieję, że i nasze niezwykle kobiece płaszcze damskie w ten trend się wpisują. Gdy decydujemy się na zakup nowości, stajemy przed nie lada wyborem – czy postawić na oryginalny płaszcz czy też zdecydować się na model klasyczny, uniwersalny. Jako producent doradzamy znalezienie w tej sytuacji złotego środka, wszak modne płaszcze damskie to co roku hasło pod którym odnajdziemy zgoła inne modele i materiały, z których zostały wykonane. W kwestii najdłuższej żywotności zalecamy oczywiście nabycie płaszczyka z materiałów syntetycznych. Najnowszej generacji materiały syntetyczne, używane do produkcji płaszczy dla kobiet pozwalają im zachować rewelacyjny wygląd na wiele lat. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy jest fanem tego rodzaju materiałów nabywając damski płaszcz. Każda użytkowniczka ceniąca sobie naturalne włókna powinna zatem sięgnąc po damski płaszczyk wykonany z takich materiałów jak wełna czy wełna z domieszką kaszmiru. Tutaj jednak cena za modny płaszcz na dany sezon będzie dosyć wygórowana. W takiej sytuacji rekomendujemy nabycie wełnianej marynarki damskiej czy swetra damskiego.

Markowe płaszcze damskie

Nasza firma jest na rynku już ponad 20 lat, od tego samego początku, co roku staramy się w naszej kolekcji czerpać inspirację z najnowszych trendów i serwować klientkom markowe płaszcze damskie w atrakcyjnych cenach. W swojej działalności stawiamy nie tylko na nietuzinkowość, najnowsze kierunki w modzie, ale i na ponadczasowość naszych kobiecych płaszczy. Proces produkcji często przebiega bardzo burzliwie, ale to wszystko z myślą o naszych klientkach szukających oryginalnych płaszczy damskich. Uniwersalność to jedno co nam przyświeca tworząc oryginalny, markowy płaszcz, ale też bardzo wiele uwagi kierujemy na aktualne kierunki, te najbardziej popularne w damskich płaszczach na dany sezon. Staramy się zawsze stworzyć modele bazujące na klasycznych fasonach, tak już przecież sprawdzonych i wpisanych na stałe do kanonu damskich płaszczy. Nie mniej jednak co roku bawimy się modą ciągle na nowo i każdorazowo ubogacamy trendy nowymi modelami modnych damskich płaszczy. Popularne teraz kurtki płaszcze damskie, czyli hybrydowe połączenie zarówno kurtki jak i płaszcza, to również model dostępny w naszym sklepie i cieszący się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród naszych klientek. Jako wytwórca możemy pozwolić sobie na ograniczenie naszych wizji jedynie przez własną wyobraźnię, dlatego dostępne u nas modne płaszcze damskie to wynik autorskich poczynań naszych projektantów. Rokrocznie bierzemy udział w targach i śledzimy wielkie autorytety świata mody, by kolekcja naszych markowych płaszczy damskich zrobiła na klientach wrażenie, wryła się w ich pamięć i pozwoliła wrócić do nas w kolejnych latach, po kolejny modny płaszcz damski.

Płaszcze dla kobiet

Dlaczego w swojej działalności skupiamy się głównie na elementach ubioru kobiet? Ponieważ same jesteśmy kobietami i nic nie cieszy nas bardziej niż możliwość ubrania siebie (i Was oczywiście), zgodnie z naszym poczuciem estetyki. Przez te 20 lat pracy nauczyłyśmy się już dopasowywać swoje wizje do Waszych oczekiwań. Chętnie słuchamy porad jak stworzyć idealny płaszczyk damski. To właśnie Wy i Wasze wizje, którymi chętnie się z nami dzielicie, są dla nas niewyczerpanym źródłem inspiracji w tworzeniu tych najbardziej oryginalnych płaszczy. To nasze klientki są wyrocznią w kwestii stworzenia tych najmodniejszych płaszczy dla niskich kobiet. Bez naszych klientek nie powstałyby też pewnie płaszcze plus size, czy tak popularne od kilkunastu sezonów płaszcze oversize. I mimo, że płaszcze kojarzą się wyłącznie z chłodem jesieni czy rześkością wiosny, my szyjemy je na każdą porę roku – mamy w ofercie płaszczyki letnie, czy porządnie ocieplone płaszcze zimowe. Konstruktywna krytyka powoduje, że damskie płaszcze naszej produkcji cieszą się takim zainteresowaniem, gdyż każda opinia jest dla nas ważna i wielokrotnie zmieniamy naszą koncepcję, by każda kolejna partia była jeszcze bardziej odpowiadająca Waszym potrzebom i gustom. To w takich momentach zazwyczaj powstają ta najbardziej oryginalne płaszcze damskie. Można powiedzieć, że szyjemy płaszcze damskie dla kobiet wsłuchując się w głos tych kobiet.

W swojej działalności skupiamy się nie tylko na produkcji płaszczy dla kobiet. Jest to jeden z elementów naszej działalności, do którego przykładamy wielką wagę i z roku na rok staramy się go z należytą uwagą rozwijać i powiększać, nie mniej jednak szyjemy i mam w ofercie również bluzy damskie czy garnitury damskie, generalnie cały przekrój odzieży dla kobiet.