ELEGANCKA ODZIEŻ DAMSKA PLUS SIZE XXL

Original price was: 159.00 zł.Current price is: 119.00 zł.
Original price was: 119.00 zł.Current price is: 95.00 zł.
Original price was: 89.00 zł.Current price is: 69.00 zł.

Elegancka odzież damska XXL

Odzież damska plus size to dział, który stale rozwijamy i poszerzamy. Na pierwszym miejscu stawiamy sukienki plus size, ale nie zabraknie w naszej ofercie i innych ubrań dla puszystych pań. Już dziś polecamy zajrzeć do działu swetrów plus size czy kurtek plus size.

Moda plus size

Ubrania plus size to z jednej strony specyficzne kroje, z drugiej nie chcielibyśmy traktować odzieży damskiej plus size z jakąś szczególną łatką. Moda dla puszystych pań musi być z całą pewnością tak samo zachwycająca, z efektem „wow” i kobieca jak dla wszystkich innych pań. Modne ubrania plus size chcielibyśmy projektować i szyć tak, by były w trendach i kanonach aktualniej obowiązującej mody. Nie chcemy tworzyć ubrań dla puszystych kobiet by ja zakrywać, przebierać – chcemy tworzyć markę w którą z przyjemnością będzie się ubierać i z dumą nosić, a przy tym komfortowo w niej czuć. Damska moda XXL ma w naszym butiku internetowym wkraczać na inny poziom – odzież damska XXL ma być szyta z najwyższą starannością, z dobrych jakościowo materiałów i w trendach.

Moda dla puszystych

Elegancka odzież damska XXL to jeden z kluczowych działów naszej działalności, zawsze staramy się rozciągać rozmiarówkę poszczególnych modeli, albo tworzyć taki one size, by panie w rozmiarze XXL też mogły czuć się seksownie, kobieco, po prostu modnie. Plus size ubrania nie muszą być nudne i pozbawione nonszalacji, wręcz przeciwnie odzież plus size damska to morze pełne nieodkrytych jeszcze pereł. Co prawda moda dla puszystych rządzi się nieco innymi prawami, Panie zwykle chcą więcej zakryć niż pokazać, ale daje to ogromne pole do popisu naszych umiejętności krawieckich. Z drugiej strony modne ubrania plus size to też często minimalizm, sięganie po prostotę formy, ale nie dlatego, że szaleństwo nie jest w cenie, po prostu elegancka odzież plus size to prosta forma bez względu na rozmiar.

Ubrania plus size

Ciągle się rozwijamy w zakresie mody damskiej XXL i chociaż tworzymy ją od dekad, to stale staramy się uważnie słuchać naszych Klientek i wprowadzać innowacje w sposobie szycia odzieży damskiej dla puszystych. Kreatywności w projektowaniu ciuchów plus size nam z pewnością nie zabraknie, motywacji by ją tworzyć również, a i zadowolone grono klientek stale się powiększa, zatem i wielość wyboru w modnych ubraniach dla puszystych pań będzie stale rosnąć w naszym asortymencie. Już dziś polecamy zajrzeć do działu sukienek – tutaj macie modę XXL w pełnej rozciągłości, ilość modeli jest już duża, a każdego dnia staramy się ją powiększać dodając nowe markowe ubrania plus size.

Ciuchy dla puszystych

Panie plus size znajdą u nas nie tylko eleganckie sukienki XXL, ale modną odzież dla puszystych na każdą okazję. Plany mam ambitne, kolekcje ubrań plus size damskich chcielibyśmy rozwijać także w kierunku homewear, a więc odzieży plus size domowej – niezwykle wygodnej, jak choćby modne komplety dresowe w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, czy ciepłe i komfortowe ubrania po domu na jesień i zimę, bo kto z nas nie marzy o tym by po powrocie z pracy w jesienny czy zimowy wieczór nie zaszyć się w miękkim, bawełnianym dresie, czy tunice i ciepłych, otulających legginsach? Takie ubrania dla puszystych pań to świetna i niedostępna nigdzie indziej opcja, którą mam nadzieję będziemy mogli wkrótce w pełnej gamie zaprezentować na naszej stronie internetowej.