Pomarańczowe sukienki

Lato kojarzy nam się z intensywnymi kolorami. I kto w tych ciepłych miesiącach nie szuka oryginalnej sukienki letniej, bluzki w soczystych kolorach, czy spódnicy w neonowych kolorach? Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy kategorię pomarańczowych sukienek.

Pomarańczowa sukienka damska

Zdawać by się mogło, że pomarańczowa sukienka to sukienka na lato. Że będzie to sukienka casualowa, niezobowiązująca, sukienka codzienna. My jednak chcielibyśmy wprowadzić nieco koloru na polskie wesele, na którym królują wszelkiej maści pudrowe róże w wizytowych sukienkach, czy kwieciste szyfonowe sukienki. Czy nie pięknie by było zobaczyć na weselu, komunii, chrzcinach panie ubrane, niczym brytyjska królowa w sukienki pomarańczowe? Elegancka pomarańczowa sukienka to naprawdę rewelacyjny pomysł na zjawiskową sukienkę na przyjęcie. Jak wspaniale, rześko, energetycznie wyglądają kobiety w pomarańczowych sukienkach maxi. Fason takiej pomarańczowej sukienki mógłby być naprawdę dowolny. I chociaż bestsellerem są kopertowe sukienki pomarańczowe, a wśród odważniejszych pań sukienki pomarańczowe na jedno ramię, to polecamy ekstrawaganckie pomarańczowe sukienki. Kolor jest nieco nietypowy, szalony, ale pamiętajmy, że pomarańczowa sukienka niejedno może mieć imię i odcień. Dla pań, które chciałyby poeksperymentować z pomarańczową sukienką, ale lękają się nieco tego koloru polecamy sukienki czerwono pomarańczowe.

Sukienka neonowa pomarańczowa

Noeonowa sukienka kojarzy nam się zwykle dosyć wulgarnie, jako sukienka mini dla kobiety o idealnych kształtach. Należy ten mit zdecydowanie obalić. Wyobraźcie sobie piękną pomarańczową sukienkę koszulową. Nadal zbyt agresywnie? W takim razie uspokójmy nieco ten pomarańczowy kolor i weźmy sukienkę dzianinową pomarańczową, ale w kolorze bardziej dyniowym, może nawet rudym. Zdecydowanie lepiej, prawda? Taka pomarańczowa sukienka midi, czy maxi robi się już dużo bardziej elegancka. A jeśli jeszcze wybierzemy sukienkę pomarańczową w kwiaty, to mamy już piękną sukienkę na wesele. A gdy sięgniemy po koktajlową sukienkę pomarańczową to może okazać się, że to sukienka, która będzie idealna na imprezę firmową. Dla pewnych siebie kobiet, które nie boją się wyróżnić mamy oczywiście także sukienki neonowe pomarańczowe mini – naprawdę nie da się ich nie zauważyć, chociaż materiału jest zdecydowanie mniej niż więcej. Dla każdego zatem jesteśmy w stanie znaleźć pomarańczową sukienkę i dla mamy dziecka komunijnego, która zastanawia się czy pomarańczowa sukienka nada się do kościoła i dla mamy, która szuka sukienki na chrzest – pomarańczowa sukienka elegancka będzie znakomita i dla pani pracującej w biurze, która może z powodzeniem założyć dzianinową pomarańczową sukienkę w zgaszonym kolorze.